Stellenbezeichnung
Elektryk (m/f/d) - w Kolonii
Beschreibung

Szukasz nowego wyzwania z długoterminową perspektywą, odpowiedzialnej pracy i godnego wynagrodzenia?

AndOne oferuje Tobie jako osobie poszukującej pracy dokładnie takie stanowisko, jakie jest potrzebne do realizacji Twojej kariery.

Obecnie poszukujemy elektryków dla kilku naszych klientów w okolicach Kolonii.

Zuständigkeiten / Hauptaufgaben
  • Instalacje w budynkach mieszkalnych
    Badanie i konserwacja instalacji elektrycznych
Qualifikationen / Anforderungen
  • niezależny i zorientowany na cel sposób pracy
    komunikatywna znajomość języka niemieckiego
    ukończone szkolenie zawodowe i/lub wieloletnie doświadczenie zawodowe w branży elektrycznej
Leistungen der Anstellung
  • 13,50 € - 15,00 € / h brutto
    €6.50 do €7.00 dzień roboczy trigger na godzinę
    Gwarantowane zakwaterowanie (opłacane przez pracownika)
Kontakte

Tore Andresen

Tel. +49211-157770-50
E-Mail bewerbung(at)and-1.de

Danke für Ihre Nachricht/ Bewerbung. Sie werden von uns in Kürze kontaktiert!

Start Anstellung
Ab Sofort
Dauer der Anstellung
unbefristet
Industrie / Gewerbe
Gewerbe
Arbeitsort
Köln, Deutschland
Arbeitszeiten
40 Stunden
Basislohn
€13,00-€15 Stündlich
Veröffentlichungsdatum
31. Juli 2023
Gültig bis
30. April 2024